Logo Bouwnu

Bouwen met vertrouwen

Over Bajo Bouw & IJzerwerken

Bajo Bouw is opgericht in 2001 door Barry Jonkman. Het bouwbedrijf in Raalte (Mariënheem) is vanaf die tijd gestaag gegroeid. In 2012 is Wout Jansen Holleboom als mede-eigenaar in het bedrijf gestapt.

Ons bouwbedrijf in Mariënheem / Raalte is een platte organisatie. Inmiddels werken er 60 medewerkers. Iedereen kent iedereen. Het kantoor en de werkplaatsen voor staalbouw, betonproductie en sierhekwerk zitten pal naast elkaar. Aan het einde van de dag komen de collega’s van de bouw allemaal naar Mariënheem voor terugkoppeling, afstemming en een praatje.

LOOP JE AL EEN TIJDJE MET PLANNEN ROND?
MAAK KENNIS MET BAJO BOUW

www.bajo-bouw.nl

Type werkzaamheden

Nieuwbouw

  • 2 onder 1 kap
  • Vrijstaande woning
  • Luxe woningbouw
  • Utiliteitsbouw
  • CPO

Verbouw

  • Dakkapel/dakraam
  • Serre/overkapping
  • Aanbouw/dakopbouw
  • Garage/schuur
  • Kelder

Werkgebied

Nederland
Afspraken nakomen
9,9
Advies
10
Communicatie
9,9
Vakmanschap
10
Prijs/kwaliteit
9,9
Orde en netheid
9,9

Beoordelingen

Jeroen van beest, Wesepe

Goed en betrouwbaar
Bajo is een fijn bedrijf om mee samen te werken, Fijn, meedenkend en hardwerkend mensen aan het werk
15 december 2025
Lees verder
10

Buitenhuis, Apeldoorn

Fijne communicatie en vakwerk
We hebben een nieuwe hal gezet. Bajo heeft goed meegedacht in de mogelijkheden. De communicatie verliep prettig, zowel voor, tijdens als na de bouw met een terugblik. Er staat nu een prachtige nieuwe hal waar we heel tevreden mee zijn.
07 december 2025
Lees verder
10

Elodie, Gendt

Nieuwbouw: Tussenwoning/hoekwoning

Bajo Bouw is een betrouwbare bedrijf
Bajo Bouw kan alle dromen waar maken
05 december 2025
Lees verder
10

Afgeronde projecten

Kenmerken