Wie worden de Beste Verbouwer en Beste Bouwer(s) van 2018?
05 december 2018
Voor de derde keer op rij organiseren we de verkiezing van de Beste (Ver)Bouwer van het Jaar. De uitreiking vindt plaats tijdens De Bouwbeurs op de stand van vakblad De Aannemer, op donderdag 7 februari 2019 in Jaarbeurs Utrecht. Nu rijst de grote vraag: wie gaan er met de felbegeerde titels vandoor?!
Bouwnu.nl kent de prijzen toe in drie categorieën:
- Beste Bouwer tot 50 nieuwbouwreviews per jaar;
- Beste Bouwer 50 of meer nieuwbouwreviews per jaar;
- Beste Verbouwer.

Voorwaarden / criteria:
Elk bedrijf met minimaal 10 reviews (gegeven in 2018) op het gebied van nieuwbouw of verbouw maakt kans op de titel Beste Bouwer 2018 of Beste Verbouwer 2018. De score is het gemiddelde van alle verbouw- of nieuwbouwreviews. En, het mag voor zich spreken dat het bedrijf zich presenteert op bouwnu.nl.
Gerelateerd nieuws

Dit zijn de genomineerden: Beste Bouwers 2019 (10-50 reviews)
Wie mag een jaar lang de felbegeerde titel dragen? Bouwbedrijf Hoogeslag B.V., Kuipers & Koers Bouw B.V. en M2 Bouw zijn, in willekeurige volgorde, de genomineerden in de categorie Beste Bouwers met 10-50 reviews in 2019. Een prestatie om trots op te zijn. Tijd voor een vragenrondje!

Wie worden de Beste Verbouwer en Beste Bouwer(s) van 2019?
Voor de vierde keer op rij organiseren we de verkiezing van de Beste (Ver)Bouwer van het Jaar. De uitreiking vindt plaats in februari 2020. Nu rijst de grote vraag: wie gaan er met de felbegeerde titels vandoor?!

Eerste editie SKB Awards 2018 van start
We noemen hen kortgezegd SKB’ers, wat staat voor bouwbedrijven die aangesloten zijn bij de Stichting Klantgericht Bouwen. Deze bedrijven bouwen nieuwbouwwoningen. Zij staan voor klantgericht ondernemen en maken zich er ook hard voor. SKB’ers vragen om die reden ook uitgebreide feedback aan hun klanten op verschillende momenten tijdens het bouwproces en onderscheiden zich op dat vlak van andere bouwbedrijven op bouwnu.nl.